Entity Usage Updater (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
