Entity Usage Updater (1.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Published
gl: Publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Workflow settings
gl: Opcións de fluxo

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido
