Entity Usage Updater (1.0.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
