Entity Usage Updater (1.0.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Link
pt: Ligação

en: Settings
pt: Definições

en: Update
pt: Atualizar

en: Published
pt: Publicado

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Plugin settings
pt: Configurações de plugin

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Workflow settings
pt: Configurações do fluxo de trabalho

en: Moderation state
pt: Estado de moderação

en: Unpublish content
pt: Despublicar conteúdo

en: Entity Reference
pt: Referência de Entidade
