Entity Value Inheritance (EVI) (1.1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Override
vi: Ghi đè

en: Source
vi: Nguồn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -
