Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Override
fil: Ipasawalang-bisa

en: - Select -
fil: - Pumili -
