Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Provider
gu: પ્રદાતા
