Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Provider
mr: प्रदाता
