Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -
