Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Filter
bg: Филтър

en: Source
bg: Източник
