Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Filter
he: סינון

en: Destination
he: יעד

en: Provider
he: ספק

en: Override
he: דריסה

en: Source
he: מקור

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -
