Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Destination
hr: Odredište

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Source
hr: Izvor

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
