Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
