Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
