Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Provider
sr: Провајдер
