Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.7) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil
