Entity Value Inheritance (EVI) (1.5.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Filter
ms: Tapis

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -
