Entity Value Inheritance (EVI) (1.5.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Destination
pl: Cel

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Override
pl: Nadpisz

en: Source
pl: Źródło

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Unknown field
pl: Nieznane pole

en: Source Field
pl: Pole źródłowe
