Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Version
ar: النسخة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: History
ar: الأرشيف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Nothing
ar: لا شيء
