Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Version
bg: Версия

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: History
bg: История
