Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Version
eu: Bertsioa

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: History
eu: Historia

en: ID
eu: IDa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Nothing
eu: Ezer
