Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: History
oc: Istoric

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Nothing
oc: Res
