Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Version
ro: Versiune

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: History
ro: Istoric

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Created by
ro: Creat de

en: Nothing
ro: Nimic
