Entity Version (8.x-1.0-beta6) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Version
os: Верси

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: History
os: Истори
