Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Major
fr: Majeur

en: Minor
fr: Mineur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: History
fr: Historique

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Increase
fr: Augmenter

en: Decrease
fr: Diminuer

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type

en: Created by
fr: Créé par

en: Nothing
fr: Rien

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
fr: Brouillon

[ctx: Workflow state label]
en: Published
fr: Publié

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
fr: Créer un Nouveau Brouillon

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
fr: Publier
