Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Bundle
gu: બંડલ
