Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Version
jv: Versi

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: History
jv: Sejarah

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Nothing
jv: Ora ana
