Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Version
sk: Verzia

en: Date
sk: Dátum

en: History
sk: História

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Nothing
sk: Nič

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
