Entity Version (8.x-1.0-beta8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Version
he: גירסה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: History
he: היסטוריה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Bundle
he: חבילה

en: Nothing
he: ללא
