Entity Version (8.x-1.0-beta8) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Major
kn: ಮೇಜರ್

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Patch
kn: ತೇಪೆ
