Entity Version (8.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: Bundle
ne: पोका
