Entity Version (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Version
ast: Versión

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: History
ast: Historial
