Entity Version (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Version
ca: Versió

en: Minor
ca: Menor

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: History
ca: Història

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Nothing
ca: Res

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
