Entity Version (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: History
mn: Түүх
