Entity visibility preview (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
