Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Vocabulary ID
ar: المعرف ID للمعجم

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Bundle
ar: الحزمة
