Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Bypass access checks
az: Giriş yoxlamalarını keçin
