Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Preview message
ja: メッセージをプレビュー

en: Vocabulary ID
ja: ボキャブラリーID

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Bypass access checks
ja: アクセス権限チェックをパス

en: Plugin ID
ja: プラグインID
