Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Update
ne: अपडेट

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Bundle
ne: पोका
