Entity Visibility Preview (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Bundle
eo: Fasko
