Entity Visibility Preview (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
