Entity Visibility Preview (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Preview message
ro: Previzualizare mesaj

en: Vocabulary ID
ro: ID-ul vocabularului

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Bypass access checks
ro: Evitarea verificărilor de acces

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
