Entity Visibility Preview (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Access control
id: Kendali akses

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Vocabulary ID
id: ID kosakata

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Bypass access checks
id: Memotong pemeriksaan akses

en: Plugin ID
id: ID Plugin
