Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Settings
it: Impostazioni

en: Update
it: Aggiorna

en: Preview message
it: Anteprima messaggio

en: Vocabulary ID
it: ID vocabolario

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Bundles
it: Bundle

en: Bypass access checks
it: Saltare i controlli di accesso

en: Plugin ID
it: ID del plugin
