Entity Visibility Preview (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Access control
sv: Behörighet

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Access
sv: Åtkomst

en: Preview message
sv: Förhandsgranska meddelande

en: Vocabulary ID
sv: Vokabulärets ID

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Bypass access checks
sv: Kringgå åtkomstkontroller

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
