Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Access
mn: Хандалт

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID
