Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Access
uk: Доступ

en: Preview message
uk: Попередній перегляд повідомлення

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Default value
uk: Базове значення

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер
