Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls
