Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
