Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
